tynki Wrocław
zobacz nasze aukcje
e-mail: biuro@tynkiwroclaw.pl | tynkiwroclaw@op.pl


Tynki Nasza oferta

Tynki Maszynowe Wrocław – Tynki Cementowo Wapienne Wrocław – ZACIERANE NA GŁADKO – POD MALOWANIE, Tynki Gipsowe Wrocław

Specjalizacja naszej firmy to TYNKI MASZYNOWE GIPSOWE oraz CEMENTOWO-WAPIENNE utwardzane i zacierane mechanicznie na gładko – POD MALOWANIE! Powierzchnie otynkowanych przez nas ścian i sufitów są idealnie równe i nadają się od razu pod malowanie (nie ma potrzeby wykonywania gładzi co pozwala Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze).

Nasza firma w 2006 roku zapoczątkowała w Polsce technologię tynków zacieranych mechanicznie. Nasze gładkie tynki tradycyjne cementowo-wapienne są twarde, zdrowe, oddychające i antyalergiczne.
Nasza oferta to również : tynkowanie i docieplenia poddaszy pianką poliuretanową PUR, zabudowy w systemie GK, docieplenia- elewacje, gładzie bezpyłowe z agregatu, tynki gipsowe twarde Knauf Diamant , tynki twarde gipsowe Dolina Nidy Zeta, tynki renowacyjne, tynki tradycyjne mieszane na budowie, tynki wapienne, oraz posadzki z miksokreta.

AUTORYZOWANY PARTNER FIRMY DOLINA NIDY, ATLAS, KNAUF, KREISEL Zapraszamy do obejrzenia naszych tynków na budowach przez nas już zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji (MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA ŚCIAN POMALOWANYCH).

Gwarancja pisemna na wykonane prace: 5 lat.
Nasze motto: „ Nie ryzykuj i postaw na jakość” – TYNKI MASZYNOWE ZACIERANE NA GŁADKO !!!

Kontakt: tel. 501-293-521